RUKS PACKAGING

65 549 55 39

info@r-packaging.eu

O firmie

O firmie

Firma Ruks Packaging została założona w 2015 roku i z powodzeniem z roku na rok powiększa grupę klientów zarówno w Polsce jak i na rynku europejskim. Obsługujemy rynek polski, czeski, słowacki i ukraiński.
Głównym celem naszych działań jest dostarczenie odbiorcom przemysłowym kompleksowych i nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz produktowych w wybranych dziedzinach działalności.

Nasza działalność oparta jest na dwóch dziedzinach. Pierwsza to produkcja i dystrybucja szeroko pojętych klejów przemysłowych i wsparcie w procesie produkcji opakowań tekturowych. Obejmuje ono dobór odpowiednich klejów do obecnych systemów klejenia oraz stosowanych materiałów opakowaniowych, doradztwo i wsparcie merytoryczne w zakresie inwestycji w unowocześnienie procesów klejenia lub nowatorskich wdrożeń procesowych. W swojej ofercie posiadamy kleje HOT-MELT, kleje dyspersyjne, kleje do etykietowania , do drewna oraz środki do czyszczenia zabrudzeń klejowych. Nasze produkty wykorzystywane są do klejenia wszelkiego typu opakowań z różnych materiałów, etykietowania oraz do oprawy książek a także do paletyzacji. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą klejów, ale również doradztwem technicznym, przeprowadzaniem testów jakościowych i wydajnościowych na naszych produktach u klienta oraz serwisem przygotowawczym do zmiany kleju w procesie technologicznym. Asortyment naszych produktów jest bardzo szeroki. Gwarantujemy powtarzalność produktu, wysoką jakość zarówno towaru jak i obsługi.

Druga to sprzedaż chemii przemysłowej. Zajmujemy się dystrybucją profesjonalnych środków czystości do mycia, czyszczenia i dezynfekcji, przeznaczonych w szczególności do przemysłu spożywczego. Jesteśmy gotowi w każdej chwili dostarczyć Państwu najwyższej jakości profesjonalne środki czystości, które spełniają wymogi jakościowe stawianie przez Unię Europejską. Wdrażając środki chemiczne z naszej oferty przeprowadzamy odpowiednie szkolenia oraz dostarczamy odpowiednią dokumentację dostępną w języku polskim oraz angielskim. Uzupełniając dział chemii oferujemy szeroki wybór funkcjonalnych produktów z linii czyściw specjalistycznych i multizadaniowych z atestem, służących zapewnieniu wysokiej higieny pracy. Proponowane przez nas czyściwa to doskonałe narzędzie pracy w branży przemysłowej, medycznej i farmaceutycznej, elektronicznej i metalowej, spożywczej oraz HoReCa. Szeroki wachlarz produktów pozwala wybrać idealne czyściwo do specyfikacji pracy i oczekiwanych zastosowań.
Wszystkie czyściwa przemysłowe posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego Państwowego Zakładu Higieny.

Wyrażamy przekonanie, że wychodząc naprzeciw wymaganiom Klienta oraz ciągle doskonaląc nasze usługi, jesteśmy współodpowiedzialni za sukces naszych Klientów.
Ponadto istotnym dla nas jest prowadzenie działalności w sposób etyczny, zgodny z dobrymi praktykami biznesowymi oraz przestrzeganie obowiązujących przepisów i norm prawnych.

Politykę jakości zamierzamy realizować poprzez wytyczanie celów strategicznych oraz ich systematyczne nadzorowanie. Najistotniejsze z tych celów to:

  • sprawna i terminowa realizacja zamówień,
  • rozwój i wzbogacanie oferty asortymentowej,
  • zapewnienie klientom kompleksowej obsługi w zakresie wdrażania systemów klejących i kontroli, klejów przemysłowych oraz środków dezynfekujących,
  • ciągłe doskonalenie i optymalizacja procesów wewnętrznych,
  • zwiększanie świadomości jakościowej pracowników i rozwijanie pracy zespołowej,
  • dbałość o środowisko naturalne,
  • budowanie oraz rozwijanie trwałych i partnerskich relacji z naszymi dostawcami, klientami jak również innymi stronami zainteresowanymi.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X