RUKS PACKAGING

65 549 55 39

info@r-packaging.eu

Czyściwa

Czyściwa

Oferujemy szeroki wybór funkcjonalnych produktów z linii czyściw specjalistycznych i multizadaniowych z atestem, służących zapewnieniu wysokiej higieny pracy. Proponowane przez nas czyściwa to doskonałe narzędzie pracy w branży przemysłowej, medycznej i farmaceutycznej, elektronicznej i metalowej, spożywczej oraz HoReCa. Szeroki wachlarz produktów pozwala wybrać idealne czyściwo do specyfikacji pracy i oczekiwanych zastosowań. Wszystkie czyściwa przemysłowe posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego Państwowego Zakładu Higieny.

Czyściwa specjalistyczne łączą w sobie włókna poliestrowe i celulozę, przez co zapewniają wysoką absorbcję i bezpyłowość. Są miękkie i bardzo wytrzymałe. Doskonale nadają się do polerowania powierzchni, gdzie czystość i precyzja są niezwykle istotne.

Czyściwa multizadaniowe wyprodukowane są z włókien poliestrowych i wiskozy, są niezwykle trwałe, elastyczne i ekonomiczne. Ich największą zaletą jest możliwość wielokrotnego użytku. Doskonale sprawdzają się zarówno w przemyśle specjalistycznym, jak i bezpośrednim kontakcie z człowiekiem.


Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X